دریافت(تحقیق پلی اتیلن با جرم مولکولی بالا و کاربرد آن در آمیخته های پلیمری)

پلی اتیلن با جرم مولکولی بالا,پلی اتیلن,کاربرد پلی اتیلن,تحقیق پلی اتیلن با جرم مولکولی بالا,تحقیق پلی اتیلن,تحقیق کاربرد پلی اتیلن,مقاله پلی اتیلن با جرم مولکولی بالا,مقاله پلی اتیلن,مقاله کاربرد پلی اتیلن,پایان نامه پلی اتیلن,پایان نامه کتحقیق پلی اتیلن با جرم مولکولی بالا و کاربرد آن در آمیخته های پلیمری|34021996|crd1620623|
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق پلی اتیلن با جرم مولکولی بالا و کاربرد آن در آمیخته های پلیمری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود تحقیق با موضوع پلی اتیلن با جرم مولکولی بالا و کاربرد آن در آمیخته های پلیمری،در قالب pdf و در 68 صفحه.

چکیده تحقیق:پلی اتیلن با وزن مولکولی خیلی بالا، چون ماده ای است که دارای خواص مکانیکی عالی از جمله، مقاومت ضربه بالا و مقاومت شیمیایی خوب و مقاومت در برابر مواد شیمیایی خوب و هم چنین میزان چروکیدگی کم می باشد، لذا از آن به عنوان سپراتور می توان استفاده کرد. پس در این پایان نامه به بررس خصوصیات و ویژگی ها و نحوه استفاده و تهیۀ این سپراتور می پردازیم. هم چنین چول ژل ریسی در سرعت کم فرآیند، وقت گیر و پر هزینه ای است، لذا ریسندگی با سرعت بالای این ماده را نیز مورد بررسی قرار داده ایم و عواملی که می تواند بر روی این ریسندگی نقش داشته باشد را در این پایان نامه مورد بررسی قرار می دهیم.

مقدمه تحقیق:پلی اتیلن در سپراتورهای باتری های اسید- سربی خودروها استفاده می شود. ابتدا پلی اتیلن با وزن مولکولی خیلی بالا در سال 1950 با کاربردهای تجاری استفاده شد و امروزه در باتری های اسید- سربی مورد استفاده قرار میگیرد. پلی اتیلن با وزن مولکولی خیلی بالا از سال 1950 مورد استفاده تجاری قرار گرفت، اگر چه این ماده به خانواده پلی اتیلن وابسته است، اما پلی اتیلن با وزن مولکولی خیلی بالا مقاومت ضربه و مقاومت بالایی در برابر فرسایش نسبت به دیگر ترموپلاستیک ها دارد. اولین کاربرد تجاری پلی اتیلن با وزن مولکولی خیلی بالا در سپراتورهای پلی اتیلن برای باتری های اسید- سربی بود که در اوایل سال 1970 مورد استفاده قرار گرفت. سپراتورهای پلی اتیلنی باعث، بهبود انرژی مخصوص و قدرت ویژه می شود که این افزایش قدرت و انرژی باعث افزایش عمر باتری در دماهای خیلی بالای کار می شود. سپراتورهای پلی اتیلن جایگزین سپراتورهای پی وی سی و سلولزی و الیاف شیشه و دیگر سپراتورهای متداول شده است. که امروزه تقریباً %100 از سپراتورهای موجود در آمریکا و بیشتر از %70 از سپراتورهای کل جهان از این ماده ساخته می شود.


مطالب دیگر:
📂خوراك دام و طیور و آبزیان – گلوتن ذرت – ویژگیها و روشهای آزمون📂خوراک دام و طیورو آبزیان - اندازه گیری منیزیم به روش بیناب سنجی جذب اتمی - روش آزمون📂خوراک دام وطیور وآبزیان- اكسید منیزیم مورد مصرف در مكمل های معدنی - ویژگی ها و روش آزمون📂خوراک دام وطیور وآبزیان تفاله مركبات ویژگی ها و روش آزمون📂داروهای دامپزشکی📂دامپروری و امور دام در كشور📂دامداری 200 راسی هلشتاین📂دامهای شیری📂دانه ذرت جهت تغذیه دام، طیور و آبزیان📂درباره مارها📂درجه بندی تخم مرغ ها📂دستگاه گوارش نشخوار کنندگان📂دستگاه گوارش حیوانات📂دستگاه گوارش طیور📂دنیای حیوانات📂راهکارهای جدید در پیشگیری و درمان کوکسیدیوز📂دانلود راهنمایی و توصیه های کاربردی جهت آغاز فعالیت پرورش شترمرغ - دامپروری📂رد دوون دوون قرمز - بوستوروس📂رفتار شناسی در پرورش اسب📂رفتار شناسی سگها و گرگها📂رهنمون های لازم پیشگیری از بروسلوز برای کارگران کارخانه بسته بندی گوشت📂روش اندازه گیری فیبر خام در غذای دام📂روش اندازه گیری كلسیم در غذای دام📂روش اندازه‏گیری آهن در خوراك دام و طیور📂دانلود روش اندازه‏گیری فسفر در خوراك دام و طیور