دریافت(بسته کامل جزوه + فیلم آموزشی نیروهای بین مولکولی (فصل 3 فیزیک 10 - فصل 5 فیزیک 2 نظام قدیم))

بسته کامل جزوه + فیلم آموزشی نیروهای بین مولکولی (فصل 3 فیزیک 10 - فصل 5 فیزیک 2 نظام قدیم)|962381|crd1620623|
هم اکنون فایل با موضوع بسته کامل جزوه + فیلم آموزشی نیروهای بین مولکولی (فصل 3 فیزیک 10 - فصل 5 فیزیک 2 نظام قدیم) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور + فیلم آموزشی " نیروهای بین مولکولی " (فصل 3 فیزیک 10 - فصل 5 فیزیک 2 نظام قدیم)
چند نمونه از نیروهای بین مولکولی در اجسام مختلف عبارتند از : کشش سطحی ، هم چسبی ، چسبندگی. بزرگی این نیروها در اجسام مختلف با هم فرق دارد. این نیروها می توانند در اجسام مختلف به صورت های متفاوتی ظاهر شوند. خواصی مثل مویینگی و ترشوندگی ناشی از آثار این نیروها هستند. در این جا مبحث حاضر در قالب یک درس به طور کامل تدریس گردیده است. بسته آموزشی حاضر شامل 1 ویدئو و 1 جزوه است. این بسته برای افرادی مناسب است که قصد دارند کتاب فیزیک دهم یا فیزیک 2 نظام قدیم را امتحان دهند و یا در کنکور سراسری شرکت کنند.

مزایای بسته آموزشی
- تدریس جامع کلیه ی مطالب مربوط به نیروهای بین مولکولی
- حل و تحلیل مثال های مهم کتاب
- حل مسائل مهم امتحانی خارج از کتاب
- توصیف ماهیت فیزیکی نیروهای بین مولکولی با مثال های شهودی
- ارائه نکات ریز و ظریف کنکوری
- استفاده از جدول ، نمودار و تصاویر آموزشی سه بعدی و رنگی جهت بالا رفتن کیفیت آموزش

ویژگی های بسته آموزشی

- تعداد سرفصل های تدریس شده: 1
- زمان آموزش: 18 دقیقه
- تعداد صفحات جزوه : 4
- حجم فایل اصلی: 24 مگابایت

عناوین آموزشی
- نیروهای بین مولکولی

سایر عناوین مرتبطی که در فصل 3 فیزیک 10 و فصل 5 فیزیک 2 نظام قدیم وجود دارند و تدریس آن ها موجود است به صورت زیر می باشد:

- حالت هاي مختلف ماده
- حرکت براوني (فقط در فیزیک 10)
- فناوري نانو (فقط در فیزیک 10)
- نيروهاي بين مولکولي
- فشار در شاره ها
- محاسبه ي فشار در مايع ها
- آزمايش توريچلّي
- فشار پيمانه اي
- اصل پاسکال (فقط در فیزیک 2)
- شناوري و اصل ارشميدس (فقط در فیزیک 10)
- اصل برنولي (فقط در فیزیک 10)


ضمنا دوستان عزیز می توانند دروس و بسته های مشابه مربوط به سایر فصل های این کتاب و سایر کتاب ها را از همین سایت دانلود نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی ، سوال درسی و غیردرسی ، انتقاد یا پیشنهاد با ما تماس بگیرید. 09386178303 (همه روزه 8 صبح تا 11 شب - حتی روزهای تعطیل)مطالب دیگر:
🔑بازتاب انقلاب اسلامي در جهان اسلام🔑انقلاب كبير فرانسه🔑انقلاب اسلامی،تحجر و سنت🔑انقلاب اسلامی و جنبش دانشجویی🔑انقلاب اسلامي ايران و نظريه اسكاچپل🔑انقلاب اسلامى انقلابى غایت‏گرا،آرمانگرا،اسلامگراوعالمگیر و جهان‏شمول🔑اصول دموكراسي و نظام انتخاباتي ايران🔑ويژگي هاي ترموديناميكي الاستومرها🔑کسب درآمد 350000 تومانی در خانه🔑مقاله مولكول و اكسيژن ريشه واكنش‌هاي آن🔑تحقیق مطالعه مكانيسم انتقال حرارت جوشش محلول هاي نمكي سولفات كلسيم🔑روشهاي جمع آوري و دفع زباله🔑ايجاد ايمني، راحتي و سهولت تردد وسائط نقليه و عابرين🔑تاريخچه تصفيه فاضلاب🔑ايجاد ايمني، نظم و ساماندهي تردد وسائط نقليه و عابرين در حد فاصل بلوار امام و چند تقاطع حادثه خيز در شهر ديواندره🔑طرح جامع انضباط ترافيكي🔑تحقیق هيدراتهاي كربن و ساكاروز در تغذية انسان🔑تحقیق درباره ی نقطه جوش🔑تحقیق نقش مخمر در توليد مشروبات الكلي🔑پاركهاي كوهستاني و لزوم مراقبت از آنها🔑آلودگي محيط زيست و تاثير گياهان در جلو گيري از آن🔑بازيابي اكسيدهاي عناصر نادر خاكي از يك محصول فرعي اسيد فسفريك🔑جايگاه و اهميت كاربري فضاي سبز در بين ساير كاربريها🔑فضاي سبز و اهميت آن در زندگي انسان🔑استفاده از سوخت گاز طبيعي